Kefir Mayası Nereden Bulabilirim ?

Kefir mayası ve kefir alanında akademik çalışmalar yapmış olan Prof. Dr. Zeynep Banu Seydim ve fermente süt ürünleri üzmenı Dr. Tuğba Kök Taş hocalarımız tarafından uzun bir çalışma sonucu Süleyman Demirel Üniversitesi Göller Bölgesi Teknokentinde, Isparta da üretilmekte olan kefir mayasının siparişi için www.kefirdanem.com sayfasını ziyaret ederek en uygun temin edebilirsiniz.

Endanem kuru kefir mayası, Sevdanem tek kullanımlık kefir mayası ve Büyüdanem yaş kefir mayası ile kefir yapmak gerçekten çok kolay bir hal alıyor.

endanem kefir mayasıEndanem kuru kefir mayası :

Endanem kuru kefir mayası içinde bulunan yararlı bakterilerin tamamı doğaldır tüketimi çok faydalıdır. Ticari kefir kültürlerinde yararlı bakterileri sayıları çok daha düşük seviyelerde bulunmaktadır ve kısıtlı türlerde yararlı bakteri  içerir. Endanem kuru kefir mayası, çok defa üretilmek istenen kefir için, istenilen verimi vermektedir. Sağlıklı bir hayat için, kefir için!

Endanem ile gerçek kefir tadına varmak isterseniz bekleriz :) 

Endanem kuru kefir mayasının ücretlendirmesi ise yine kendi sitemiz olan Danem.com da 30 TL olarak yapılmıştır.

Sevdanem Tek Kullanımlık Kefir Mayası63247330-b37b-4a22-bd48-69dcead37813_sevdanemkutu

Sevdanem tek üretimlik doğal kefir mayasıdır. İçeriğinde kefir daneleri bulunmaz ve 1 kerelik kefir üretmek için kullanılmaktadır. İçerisinde daneler olmadığı için yapımı oldukça kolaydır ve içerisinde yine oldukça fazla sayıda faydalı bakteri bulunmaktadır. Sevanem kuru kefir mayası ticari olarak üretilen kefirlerden çok farklıdır. İçimi çok kolaydır kefirin faydaları ise inanılmazdır :)

1 paket sevdanem içinde 3 poşet maya bulunur ve 1 poşet ile 1 litre toplamda 3 litre kefir üretebilirsiniz.

 

 

 

Büyüdanem Yaş Kefir Mayası Büyüdanem Yaş Kefir Mayası

Çok kullanımlık olan yaş kefir mayası uygun koşullarda kullanılırsa kefir mayaları yavaş yavaş büyür ve mayaların büyümesi ile birlikte fazla miktarda kefir mayalanabilir.

Sizde kefir mayası siparişi vermek isterseniz.

email

Etiketler: , ,

4 Yorumlar

 1. Esin Çimen /

  Merhaba,Ben sizden Endane büyüyen kefir mayası aldım.Peki sukefiri mayasıda bulunurmu sizde?yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
  syg

 2. Sedat Özçevik /

  kefir ve yoğurt yapmak için iki ürün istiyorum , yurt dışına gönderebilirmisiniz
  İsviçre Switzerland

 3. George Ben /

  Dallas County Hastanesi doktorlarından Dr George Ben’im, hastane idaresi tarafından internette nasıl çalıştığımın reklamını yapma fırsatı verildi ve insan vücudunu satın almak için bir yıl daha başladık, örneğin böbrek, Bu teklifle ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki e-postadaki hastaneyle irtibata geçmekten çekinmeyin: Dallas County hastanesi, organlar Cerrahide uzman ve verici olarak herhangi bir risk taşımıyor.
  Ve bu bizim e-postamız:
  info.dallascountyhospital@gmail.com

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>